Ultrazvuková žehlička vlasů UKI SONIC


RYCHLÉ A MODERNÍ ŘEŠENÍ VLASŮ

Speciální studená žehlička na vlasy pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou s převratnou technologií ultrazvuku kombinovanou s infračerveným zářením za použití ošetřujících produktů, které se snadno dostanou do struktury vlasů.

Působením tohoto přístroje jsou výrazně znásobeny účinky použitých krémů, balzámů i masek a zajištěn jejich průnik do vnitřní struktury vlasu.

Dopřejte svým vlasům program kerasilk rich keratin care program pro nepoddajné a poškozené vlasy. Vyzkoušejte vyjímečnou směs vzácného keratinu a hedvábných proteinů které vaše vlasy vyhladí a dodají jim hedvábnou jemnost bez zatížení.

MÁTE KREPATÉ, SUCHÉ, LÁMAVÉ NEBO MATNÉ VLASY?

obnovení síly a lesku vlasů

výživa, hydratace, zacelení struktury vlasů

zbavuje vlas nadměrné suchosti a statické elektřiny ( hlavní příčiny krepatení vlasů )

intezivní využití - až o 60%

samotná kůra trvá 10 - 15 minut

okamžitý viditelný výsledek

vhodné pro všechny typy vlasů

žehlička není určena pro vyhlazení ( žehlení ) struktury vlasů

PROČ INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ ?

Jedná se o paprsky, které uzavírají vňejší strukturu vlasu a spolu s ultrazvukovými vlnami umožňují průnik ošetřujícího produktu hluboko dovnitř vlasu a jeho udržení uvnitř vlasu.

CO JE INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ ?

Infračervené záření je část slunečního záření, které není lidským okem viditelné. Jeho jedinečnost spočívá ve schopnosti hloubkově prohřát živou tkáň. Podporuje regeneraci tkání, zlepšuje elasticitu a napětí pokožky, stimuluje imunitní systém a likviduje infekce. Působením infračerveného záření se uzavírají keratinové šupinky vlasu, zaceluje se jeho struktura a vlas se hydratuje.

PROČ ULTRAZVUK ?

Ultrazvuková technologie zajišťuje transformování molekul vody a ošetřujících produktů na mikromolekuly ve formě plynu. Dojde tak k usnadnění penetrace produktu i vody do vlasové struktury. Ultrazvukové vlny jsou nastaveny na intervaly dlouhé 10 sekund.

CO JE ULTRAZVUK ?

Ultrazvuk je zvuk tak vysoký , že je pro člověka neslyšitelný. Účinkuje rozpohybováním částeček hmoty, vznikem tření, tepla a změnou tlaku.

www.youtube.com/watch?v=8WuZ790y1Bs